Eliminacje do ALW#3

1385 Liczba wyświetleń

RUSZAMY! Drabinka eliminacji już gotowa!

DRUŻYNY!

Nerf Murky

Murky#21978 (kapitan)
bogoos#2426
Poskro#2893
ScopeO#2827
H3rmes#21431
Chromys#2105
Kill4Godd#2121
Byniu#21347

Hold My Beer

Addys#21919
Ynous#2724
Kejnar#2609
Yoda#22539
Ervalon#2198
Mr3vil#2421 (kapitan)
StarviO#2689
Balcer#2610

Pijane Wróżki

Yazuc#2796 (kapitan)
Pijanymag#2110
Medivhu#2902
Ananke#1283
Grudziok#2231
Filo#21983
Gonszczu#2933
mikrus#2638

Bad Drafts

BDbibziuk#2674 (kapitan)
BDSinnbad#2815
BDravwind#2227
Synek#21604
Lighthammer#21305
Dziewiąty#2380
Feniks#7910
DeTomasso#2946

Holy Nuggets

ItsMarioHere#2790
Archon007#2107
mejsoN#21750
Frirda#2331
HeWhoHungers#21910 (kapitan)
Phreakk#2624

Rozbitkowie

Meragizjusz#2782 (kapitan)
Bronek#2530
Defcioo#2177
TnOJ4CK0BS3N#2647
NightSong#2677
karllado#2129
TnOBula#2451
Robo#1958

Agresywne Bronzy

DirectX#21662 (kapitan)
FobiuS#21852
Tambro#2261
Dakin#2873
trojkolorowy#2317
DirtyHary#21124
Zulungula#2828
Never00Mind#2376

DRABINKA!

ZASADY!

  • DATY SPOTKAŃ USTALAJĄ KAPITANOWIE – w razie problemów z dogadaniem się pisać do mnie na Discordzie
  • mappool HGC PRO (Braxis, BoE, Infernale, Dragon, Cursed, Volskaya, Tomb, Sky, Towers)
  • po jednym banie mapki dla drużyny
  • wyższy seed (im mniejsza cyfra tym wyższy seed) wybiera czy chce first pick czy wybór mapy
  • wybierasz first pick dla swojej drużyny to przeciwnik pierwszy banuję mapę, potem Twój team banuje, a następnie przeciwnik wybiera pierwszą mapę
  • wybierasz wybór mapy dla swojej drużyny to Twój team banuje pierwszą mapę, potem przeciwnik banuje jedną mapę, a następnie Twój team wybiera mapę, gdzie przeciwnik ma first pick
  • przegrany mapy decyduje czy chce first pick czy konkretną mapę, na której przeciwnik ma first pick
  • podwójna drabinka eliminacji, wszystkie mecze bo5 – 3 NAJLEPSZE DRUŻYNY AWANSUJĄ
  • serwer LIVE, wszyscy bohaterowie dostępni (w tym także Mefisto i rework Tyrande od środy)
  • daty poszczególnych rund:
    • 1 runda drabinki wygranych czas do wtorku do 24:00 (4 września)
    • 1 runda drabinki przegranych czas do środy do 24:00 (5 września)
    • 2 runda drabinki wygranych czas do czwartku do 24:00 (6 września)
    • 2 runda drabinki przegranych czas do piątku do 24:00 (7 września)
    • 3 runda drabinki przegranych czas do soboty do 24:00 (8 września)
    • mecze można rozgrywać wcześniej z danej rundy o ile obie drużyny wyrażą taką chęć
  • dwie drużyny, które awansują do półfinałów drabinki wygranych awansują do Amatorskiej Ligi Watahy
  • jedna drużyna, która awansuje do 3 rundy drabinki przegranych awansuje do Amatorskiej Ligi Watahy
  • w każdej rundzie kapitan decyduje jakich zawodników chce wystawić ze zgłoszonego składu
  • w każdym bo5 po rozegranej mapie jest możliwość zmiany zawodnika i wprowadzenie rezerwy, ale graczy, który wszedł musi rozegrać do końca bo5

W razie jakichkolwiek pytań czy problemów z dogadaniem daty meczu proszę kontaktować się ze mną na Discord. Jeśli któraś drużyna chciałaby cast na streamie to również proszę o taką informację na Discordzie. PS. Zapisujcie replaye i wysyłajcie wyniki na maila – iamthewilq@gmail.com

GL HF!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.*