Zapowiedź 1. tygodnia ALW#3

349 Liczba wyświetleń

Przed Wami wypowiedzi przedmeczowe kapitanów!

Team Brzoza vs. Wegańskie Pierożki

m4r33k

Pomimo młodego wieku Team Brzoza zebrał spore doświadczenie na najwyższym szczeblu współzawodnictwa w Polsce. Głównym czynnikiem wpływającym na sukces zespołu jest obecność Deckarda “el Tusiaka” Caina, który swoimi miksturami/snickersami napędza oraz podnosi poziom cukru u młodych zawodników. Niestety nie jesteśmy pewni czy tego rodzaju doping powinien być legalny, dlatego w razie porażki rozważamy zawiadomienie prokuratury oraz polskiej agencji antydopingowej w celu sprawdzenia nieuczciwych praktyk poczciwego dziadka.

Birczu

Witam czytelnika bardzo serdecznie, z tej strony Birczu, zostałem poproszony o napisaniu paru słów o naszej najbliższej grze w ALW, To jest super kozacki timeg, czyli mój vs jakieś pierogi dla ludzi co wymyślają. A więc brzmi ono tak, że za dużo napisać nie mogę, bo nie grałem na panów z WP skrima i nie wiem jak wygląda rozkład sił. Z mojej strony mogę tylko obiecać, że będzie fajnie i raczej wygramy, bo jesteśmy kozaki i nawet nowy rok szkolny w gimnazjum nam nie przeszkodzi. Jeszcze korzystając z okazji chciałbym pozdrowić naszego opiekuna Tusiaka za codzienne odbieranie ze szkół oraz drugiej opiekunce Lajt za korki po lekcjach, bo babka z majmy się nie zna. Pozdrawiam również wszystkich fanów i dziękuję Wam za doping z poprzednich edycji.

INTerium vs. Rozbitkowie

Meragizjusz

Zdajemy sobie sprawę, że na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn jednak nie oszukujmy się – INTerium znalazło się tutaj przypadkiem. Nie zlekceważymy przeciwnika i damy z siebie wszystko. Najbardziej obawiamy się wsparcia ich fanatycznych zergów na mapie, którą wybrali. Poza tym nie powinni nas niczym zaskoczyć.

Lavekall

Przed startem ligi faworyt jest jeden – gra w tym meczu i nie są to Rozbitkowie. Mimo szacunku do umiejętności przeciwnika trzeba sobie otwarcie powiedzieć że ich nazwa będzie adekwatna do wyniku tego meczu – rozbiją się o skałę jaką jest nasz team. Oczywiście nie można też wykluczyć scenariusza, w którym wzorem poprzedniego sezonu czekamy miesiąc na pierwsze zwycięstwo, ale mimo to w czwartek zaczyna się nasz marsz po obronę tytułu ligi i zakończy się on sukcesem.

Vitamins.esport vs. Hold Your Horses

KozBi

Ostatnio było 2-0, dzisiaj nasz team ma nie tylko inna nazwę ale i innych zawodników. Zobaczymy czy zmiany wyszły nam na dobre.

whhitee

To będzie nasze pierwsze oficjalne spotkanie z Vitaminkami, nie znamy ich, nowy team, nowe możliwości, na pewno mają wysokie aspiracje skoro znaleźli tak zdrowego sponsora. P.S. Za XuuKeego to były czasy teraz nie ma czasów.

Nerf Murky vs. Hold My Beer

Murky

Mrgglglbrlg rmrmgllg mrggggm. Mrrglglgy, mgllglgl mgggrrmgl? MRGGGLGLLM! Mrrggllgggllggll mrrglrlg mrrg mrrg mrrrg.

th3vil

Jako zespół, który skompletował skład i nazwę kilkanaście godzin przed pierwszym meczem eliminacyjnym do ALW naszym głównym celem w tym sezonie jest nauka i rozwój. Z zespołem Nerf Murky mieliśmy się już okazję zmierzyć we wspomnianych eliminacjach, więc cieszy fakt, że będzie okazja (dość szybko) zweryfikować czy robimy postępy. Jeśli ktoś by mnie zapytał czy w ten czwartek tydzień po przegranej 3-0 stać nas na osiągnięcie lepszego rezultatu to odpowiedziałbym jedynie “potrzymaj mi piwo”…

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.*